carat_eb07642020
CARAT EB07642020 Brilliant betonboor 76 x 420mm 5/4" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 76 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022856
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB07642020
Diameter
76 mm
Lengte
400 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
76 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm