carat_eb07642020
CARAT EB07642020 Brilliant concrete drill 76 x 420mm 5/4" wet
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 76 mm
  • Length: 400 mm
  • Connection size (machine): 1 1/4"
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022856
  • Supplier number: CARAT EB07642020
Diameter
76 mm
Length
400 mm