carat_eb12142020
CARAT EB12142020 Brilliant betonboor 121 x 420mm 5/4" nat
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 121 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023013
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB12142020
Diameter
121 mm
Lengte
400 mm
Diameter
121 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm