carat_hts1326040
CARAT HTS1326040 Brilliant baksteen dozenboor 132 x 60mm M16 Dustec
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantboor DUSTEC voor gebruik zonder waterkoeling in baksteen en andere abrasieve materialen.
  • Segmenthoogte 9,5 mm.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Schroefdraad M16 voor gebruik op montagespil en Dustec-boorhouder.
  • Laser gelast, dus 100 % garantie tegen lasbreuk.
  • Hechting: laser gelast
  • Segment: Turbo Twisted
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 132 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452102251
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HTS1326040
Diameter
132 mm
Diameter
132 mm
Boordiepte
60 mm
Segmenthoogte
9.5 mm