conti_at101320100
CONTI AT10 1320 100 Conti Synchroflex tandriem - AT101320100
 526,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121668
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101320100
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1320 mm