conti_at10148032
CONTI AT10 1480 32 Conti Synchroflex tandriem - AT10148032
 216,32 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 19/05/2026
  • Lengte: 1480
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1480 mm
  • Aantal tanden: 148
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817124010
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10148032
Lengte
1480
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1480 mm