conti_at1058032
CONTI AT10 580 32 Conti Synchroflex tandriem - AT1058032
 92,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 580
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 580 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817124782
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1058032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
580 mm