conti_at10101020gen3
CONTI AT10101020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1010 x 20 mm rood
 125,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1010
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1010 mm
  • Aantal tanden: 101
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817119719
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10101020GEN3
Lengte
1010
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1010 mm