conti_at10170016gen3
CONTI AT10170016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1700 x 16 mm rood
 155,61 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121484
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10170016GEN3
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1700 mm