conti_at315025
CONTI AT3 150 25 Conti Synchroflex tandriem - AT315025
 49,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817114219
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT315025
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
150 mm