conti_at315025
CONTI AT3 150 25 Conti Synchroflex timing belt - AT315025
49.25 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 150
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 150 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817114219
  • Supplier number: CONTI AT315025
Pitch
3 mm
Width
25 mm
Nominal length
150 mm