conti_at326732
CONTI AT3 267 32 Conti Synchroflex tandriem - AT326732
 68,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 267
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 267 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817116053
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT326732
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
267 mm