conti_at3101132gen3
CONTI AT3101132GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1011 x 32 mm rood
 187,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Lengte: 1011
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1011 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817272032
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT3101132GEN3
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1011 mm