conti_at3101150gen3
CONTI AT3101150GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1011 x 50 mm rood
 267,99 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 1011
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1011 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817104043
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT3101150GEN3
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1011 mm