conti_at3101150gen3
CONTI AT3101150GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1011 x 50 mm red
267.99 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Length: 1011
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1011 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817104043
  • Supplier number: CONTI AT3101150GEN3
Pitch
3 mm
Width
50 mm
Nominal length
1011 mm