conti_at325212gen3
CONTI AT325212GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 252 x 12 mm rood
 33,99 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 252
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 252 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103824
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT325212GEN3
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
252 mm