conti_at325212gen3
CONTI AT325212GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 252 x 12 mm red
33.99 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 252
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 252 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103824
  • Supplier number: CONTI AT325212GEN3
Pitch
3 mm
Width
12 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
252 mm