conti_at326710gen3
CONTI AT326710GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 267 x 10 mm rood
 30,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 60.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 267
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 267 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102704
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT326710GEN3
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
267 mm