conti_at326710gen3
CONTI AT326710GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 267 x 10 mm red
30.43 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 60.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Length: 267
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 10 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 267 mm
  • Number of teeth: 89
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102704
  • Supplier number: CONTI AT326710GEN3
Length
267
Pitch
3 mm
Width
10 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
267 mm