conti_at339925gen3
CONTI AT339925GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 399 x 25 mm rood
 78,42 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 399
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 399 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100694
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT339925GEN3
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
399 mm