conti_at339925gen3
CONTI AT339925GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 399 x 25 mm red
78.42 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 399
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 399 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100694
  • Supplier number: CONTI AT339925GEN3
Pitch
3 mm
Width
25 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
399 mm