conti_at5112512
CONTI AT5 1125 12 Conti Synchroflex tandriem - AT5112512
 53,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817105613
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5112512
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1125 mm