conti_at5112512
CONTI AT5 1125 12 Conti Synchroflex timing belt - AT5112512
53.85 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 1125
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1125 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817105613
  • Supplier number: CONTI AT5112512
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
1125 mm