conti_at554516
CONTI AT5 545 16 Conti Synchroflex tandriem - AT554516
 38,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 545
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 545 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110471
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT554516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
545 mm