conti_at582525
CONTI AT5 825 25 Conti Synchroflex tandriem - AT582525
 79,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 825
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 825 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817107617
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT582525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
825 mm