conti_at582525
CONTI AT5 825 25 Conti Synchroflex timing belt - AT582525
79.69 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 825
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 825 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817107617
  • Supplier number: CONTI AT582525
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Nominal length
825 mm