conti_at56306gen3
CONTI AT56306GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 630 x 6 mm rood
 27,09 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Lengte: 630
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 630 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322393
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT56306GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
630 mm