conti_ctd14119037scc
conti_ctd14119037scc_2
conti_ctd14119037scc
conti_ctd14119037scc_2
CONTI CTD 14M 1190 37 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14119037SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283519
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14119037SCC
Lengte
1190
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
1190 mm