conti_ctd14196068scc
conti_ctd14196068scc_2
conti_ctd14196068scc
conti_ctd14196068scc_2
CONTI CTD 14M 1960 68 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14196068SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1960
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1960 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283649
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14196068SCC
Lengte
1960
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
1960 mm