conti_ctd14224068scc
conti_ctd14224068scc_2
conti_ctd14224068scc
conti_ctd14224068scc_2
CONTI CTD 14M 2240 68 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14224068SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 160
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283687
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14224068SCC
Lengte
2240
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
2240 mm