conti_ctd14231090scc
conti_ctd14231090scc_2
conti_ctd14231090scc
conti_ctd14231090scc_2
CONTI CTD 14M 2310 90 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14231090SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321044
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14231090SCC
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
2310 mm