conti_ctd143304125scc
conti_ctd143304125scc_2
conti_ctd143304125scc
conti_ctd143304125scc_2
CONTI CTD 14M 3304 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD143304125SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 3304
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3304 mm
  • Aantal tanden: 236
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286190
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD143304125SCC
Lengte
3304
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
3304 mm