conti_ctd14385037scc
conti_ctd14385037scc_2
conti_ctd14385037scc
conti_ctd14385037scc_2
CONTI CTD 14M 3850 37 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14385037SCC
 2.976,00 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 3850
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3850 mm
  • Aantal tanden: 275
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817284677
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14385037SCC
Lengte
3850
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
3850 mm