conti_dhtd14177855
conti_dhtd14177855_2
conti_dhtd14177855
conti_dhtd14177855_2
CONTI DHTD 1778 D14M 55 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14177855
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1778
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1778 mm
  • Aantal tanden: 127
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14177855
Lengte
1778
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1778 mm