conti_dhtd8180020
conti_dhtd8180020_2
conti_dhtd8180020
conti_dhtd8180020_2
CONTI DHTD 1800 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8180020
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858047825
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8180020
Lengte
1800
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1800 mm