conti_dhtd8224850
conti_dhtd8224850_2
conti_dhtd8224850
conti_dhtd8224850_2
CONTI DHTD 2248 D8M 50 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8224850
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2248
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2248 mm
  • Aantal tanden: 281
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8224850
Lengte
2248
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
2248 mm