conti_dhtd865685
conti_dhtd865685_2
conti_dhtd865685
conti_dhtd865685_2
CONTI DHTD 656 D8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD865685
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 656
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD865685
Lengte
656
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Nominale lengte
656 mm