conti_dhtd891220
conti_dhtd891220_2
conti_dhtd891220
conti_dhtd891220_2
CONTI DHTD 912 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD891220
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 912
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 912 mm
  • Aantal tanden: 114
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD891220
Lengte
912
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
912 mm