conti_gtr8200021
conti_gtr8200021_2
conti_gtr8200021
conti_gtr8200021_2
CONTI GTR 2000 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR8200021
 428,79 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 5 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817000628
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8200021
Lengte
2000
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
2000 mm