conti_gtr8224021
conti_gtr8224021_2
conti_gtr8224021
conti_gtr8224021_2
CONTI GTR 2240 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR8224021
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817000666
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8224021
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
2240 mm