conti_gtr143500125
conti_gtr143500125_2
conti_gtr143500125
conti_gtr143500125_2
CONTI GTR 3500 14M 125 Conti Falcon PD tandriem - GTR143500125
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 3500
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3500 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583862
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR143500125
Lengte
3500
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
3500 mm