conti_gtr14385090
conti_gtr14385090_2
conti_gtr14385090
conti_gtr14385090_2
CONTI GTR 3850 14M 90 Conti Falcon PD tandriem - GTR14385090
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 3850
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3850 mm
  • Aantal tanden: 275
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14385090
Lengte
3850
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
3850 mm