conti_gtr8400036
conti_gtr8400036_2
conti_gtr8400036
conti_gtr8400036_2
CONTI GTR 4000 8M 36 Conti Falcon PD tandriem - GTR8400036
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 4000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 4000 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584999
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8400036
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
4000 mm