conti_gtr896021
conti_gtr896021_2
conti_gtr896021
conti_gtr896021_2
CONTI GTR 960 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR896021
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 960 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR896021
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
960 mm