conti_htd8104020cxa
conti_htd8104020cxa_2
conti_htd8104020cxa
conti_htd8104020cxa_2
CONTI HTD 1040 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8104020CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1040
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1040 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042697
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8104020CXA
Lengte
1040
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1040 mm