conti_htd8122430
conti_htd8122430_2
conti_htd8122430
conti_htd8122430_2
CONTI HTD 1224 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8122430
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1224
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1224 mm
  • Aantal tanden: 153
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8122430
Lengte
1224
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1224 mm