conti_htd314415
conti_htd314415_2
conti_htd314415
conti_htd314415_2
CONTI HTD 144 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD314415
 16,42 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 144
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 144 mm
  • Aantal tanden: 48
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012089
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD314415
Lengte
144
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
144 mm