conti_htd516909cxp
conti_htd516909cxp_2
conti_htd516909cxp
conti_htd516909cxp_2
CONTI HTD 1690 5M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD516909CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1690 mm
  • Aantal tanden: 338
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817051316
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD516909CXP
Lengte
1690
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1690 mm