conti_htd317415
conti_htd317415_2
conti_htd317415
conti_htd317415_2
CONTI HTD 174 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD317415
 16,73 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 32.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 174
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 174 mm
  • Aantal tanden: 58
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012294
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD317415
Lengte
174
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
174 mm