conti_htd14189085cxa
conti_htd14189085cxa_2
conti_htd14189085cxa
conti_htd14189085cxa_2
CONTI HTD 1890 14M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14189085CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1890
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1890 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043991
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14189085CXA
Lengte
1890
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1890 mm